16541 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Bu dekorasyon örneğinde: parke halı kitaplık kütüphane kitap sehpa gramofon duvar kağıdı mum şamdan vazo çiçek resim çerçeve perde yastık örtü berjer kullanılmıştır.
16535 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Bu dekorasyon örneğinde: seramik halı koltuk yastık masif ağaç sehpa ahşap dekoratif obje sehpa puf tepsi çiçek perde lambader panel sandalye kullanılmıştır.
16534 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Bu dekorasyon örneğinde: parke halı yemek masası sandalye puf sehpa koltuk örtü yastık kase meyve aydınlatma kullanılmıştır.
16532 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Bu dekorasyon örneğinde: parke halı sehpa kitap abajur dekoratif obje bitki vazo panel kullanılmıştır.
16531 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Bu dekorasyon örneğinde: seramik halı sehpa kitap meyve koltuk yastık oyuncak çiçek bitki saksı lambader abajur resim çerçeve dekoratif obje stor raf aydınlatma kullanılmıştır.
16530 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Bu dekorasyon örneğinde: çiçek masa sandalye puf koltuk sehpa kitap dekoratif obje yastık tül perde lambader aydınlatma gazetelik duvar kağıdı kullanılmıştır.
16528 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Bu dekorasyon örneğinde: parke halı deri koltuk sehpa kutu dekoratif obje abajur resim çerçeve perde şömine kullanılmıştır.
16527 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Bu dekorasyon örneğinde: koltuk sehpa yastık puf perde avize raf biblo dekoratif obje büst kitap kullanılmıştır.
16525 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Güzel bir fikir render örneği! Dikkat ederseniz mekanda sadece renk olarak sarı ışık ve yeşil bitki bulunmaktadır. Böylece tasarımcı bizlere minimal kalarak oldukça rahat ve ferah bir mekan sunmaktadır....

Bu dekorasyon örneğinde: koltuk berjer sehpa halı seramik lambader bitki saksı kullanılmıştır.
16524 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Mekanda şömine, taştan bir duvar ile ön plana çıkarılmış ve sıcak sohbetler için bu şömine odak noktası olarak düşünülerek hemen önüne iki berjer/koltuk ve puf konumlandırılmıştır. Tasarımcı ayrıca büyük ve yeşil bitkileri pencerelerin önüne yerleşti...

Bu dekorasyon örneğinde: koltuk yastık puf berjer sehpa bitki şömine taş duvar taş resim çerçeve dekoratif obje perde abajur kullanılmıştır.
16523 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Bu örnekte, salonu yan taraftaki alandan ayırmak için tavandan tabana kadar bir panel duvar düşünülmüş. Panelde ağırlıklı olarak mermer ve gerçek taş ile ahşap malzemeler kullanılarak koyu ve açık renkler bir arada kullanılmıştır. Bu renkler ise, hal...

Bu dekorasyon örneğinde: parke halı koltuk sehpa dergi dekoratif obje raf bitki saksı konsol resim çerçeve panel aydınlatma kullanılmıştır.
16522 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Bu dekorasyon örneğinde: ahşap parke bar sandalye mermer vitrin şişe dekoratif obje ayna aydınlatma çiçek bitki halı koltuk yastık abajur sehpa berjer kitap saksı televizyon avize kitaplık kütüphane perde kullanılmıştır.
16520 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Harika bir dağ evi veya kışlık ev örneği. Tasarımcı, tavan ve ara duvarlar dışında pastel renkler kullanmış ve taş duvar ile öne çıkardığı şömine ile sıcak renklerin muhteşem uyumunu gözler önüne sermektedir. Doğal bir yapı elemanı olan ahşabın mekan...

Bu dekorasyon örneğinde: halı koltuk sehpa yastık kitap çiçek dekoratif obje masa abajur kitaplık raf mum şamdan resim çerçeve oyuncak şömine ahşap taş duvar kullanılmıştır.
16519 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Tasarımcı, mekanın deniz kıyısında konumlandırılmış olması nedeniyle bu tasarımda sıcak renkler tercih etmiş. Ancak bu sıcak renkler her ne kadar mekan içerisine yayılmış olarak görülse de aslında canlı renkler sadece zeminde kullanılmış ve mobilyala...

Bu dekorasyon örneğinde: halıfleks yemek masası sandalye çiçek avize seramik aydınlatma piyano televizyon berjer koltuk yastık sehpa bitki saksı lambader kullanılmıştır.
16516 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Köşeli forma sahip bu mekanda tasarımcı, dekorasyonunda açık tonlarda oturma grubu ile birlikte koyu kahverengi ahşap mobilyaları birlikte kullanmayı tercih etmiştir. Ayrıca ahşap mobilyalar, koyu renklerinden dolayı mekandaki ışığı soğuracağından bi...

Bu dekorasyon örneğinde: halı koltuk sehpa kitap dekoratif obje çiçek vitrin resim puf yastık aydınlatma kullanılmıştır.
16514 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Her ne kadar koyu renkli eşyaların bulunduğu mekanları hareketlendirmek zor gibi gözükse de aslında değildir. Bu dekorasyon örneği ise buna oldukça net bir örnek. Mor renkli koltuğun salon duvarında ortalandığı bu örnekte çok fazla zıtlık yaratmamak ...

Bu dekorasyon örneğinde: puf koltuk yastık duvar kağıdı abajur sehpa dekoratif obje kullanılmıştır.
16513 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Bu dekorasyon örneğinde: parke halı hasır koltuk sehpa kase meyve dergi masa sandalye dekoratif obje abajur bitki resim çerçeve pervane kullanılmıştır.
16511 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Bu dekorasyon örneğinde: parke koltuk sehpa dekoratif obje şömine mum deri kullanılmıştır.
16507 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Bu dekorasyon örneğinde: masa sandalye kitap meyve konsol abajur dekoratif obje koltuk yastık resim çerçeve sehpa vazo çiçek yemek masası perde kullanılmıştır.
16506 Oturma Odası & Salon Dekorasyon Fikirleri

Pinoris Dekorasyon Fikirleri

Bu dekorasyon örneğinde: parke bitki saksı dekoratif obje koltuk çiçek sehpa aydınlatma kitap resim çerçeve konsol dolap kullanılmıştır.